Akcija!

Axovia MultiPro alkūnių komplektas Nr.1

Original price was: 221.32 €.Current price is: 156.60 €. su PVM (129.42  be PVM)

Axovia MultiPro alkūnių komplektas „Platus atidarymo kampas iki 150° arba mažai erdvei už vartų atidarymo dalies”

Produkto kodas: 9019893 Kategorija: Žymos: , , , ,

Aprašymas

Axovia MultiPro Komplektas nr. 1

Axovia MultiPro alkūnių komplektas „Platus atidarymo kampas iki 150° arba mažai erdvei už vartų atidarymo dalies”
Tinka, kai viena vartų dalis yra iki 2 metrų ir 100kg svorio.
Šios alkūnės taikomos su Axovia MultiPro atveriamų vartų automatika.  Šis komplektas skirtas, kai norima pasiekti platų atidarymo kampą iki 150° arba kai yra mažai erdvės už vartų atidarymo dalies.

MultiPro Arms komplektas

 

 

Axovia speciali alkūnė

 

Axovia speciali alkūnė

Somfy

„Somfy“  – gyvenamųjų pastatų patekimo kontrolės automatika, „Somfy“ prekės ženklas yra kokybės, energijos taupymo, saugumo ir patogumo ženklas. „Somfy“ technologija užtikrina patogesnį namų įrenginių valdymą.

„Somfy“ pagerina gyvenimo komfortą. 10% savo pardavimo pajamų „Somfy“  skiria inovacijoms. Kiekvieną dieną 400 „Somfy“ inžinierių kuria naujus būdus, kaip pagerinti Jūsų namų komfortą ir saugumą. Kiekvienais metais, siekiant geresnės gyvenimo kokybės, gimsta apie 400 patentų. Įsigykite saugią „Somfy“ programą – „TaHoma®“, kuri vienu mygtuko paspaudimu valdo visus namų įrenginius internetu.

„Somfy“ garantuoja patikimumą. Jūsų saugumui ir patogumui nėra vietos kompromisams. Visi „Somfy“ produktai, ypač pavaros, yra išbandyti ir patvirtinti pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis, o tai reiškia ilgą garantiją: varomiesiems įrenginiams, automatiniams mazgams, priedams ir signalizacijos sistemoms.

Jūsų namų vartai ir durys – tai jūsų namų veidas. Šie namų elementai svarbūs ne tik dėl savo savybių, suteikiančių namams saugumo, patogumo, yra ir svarbus eksterjero sprendimas. Šiuolaikinėmis technologijomis išsprendžiamos bet kokios kliūtys, kad galėtumėte jaustis saugiai, komfortabiliai ir, ne mažiau svarbu, papuošti namų eksterjerą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Axovia MultiPro alkūnių komplektas Nr.1”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *