Apie SOMFY

Žinomiausių prekės ženklų grupė „SOMFY”

Siekdami užimti dominuojančią padėtį visose namų ar kitų pastatų automatikos rinkose, žinomiausių prekių ženklai subūrė grupę, kuri susideda iš 13 komercinių prekės ženklų, kuriuos skatina „Somfy“ prekės ženklas. Kartu jie padengia daugumą namų ir pastatų atidarymo ir uždarymo automatikos poreikius ir gamybą visame pasaulyje. Jie taip pat leidžia grupei tinkamais sprendimais aptarnauti savo platinimo kanalus – gamintojus, montuotojus, savitarnos parduotuves, elektroninę prekybą, architektus.

Visai SOMFY produkcijai taikoma 3m garantija, o garažo vartų automatikoms 5m garantija.

Prekės ženklas SOMFY

Per 50 metų grupės vartotojų prekės ženklas „Somfy“ atstovavo savo technologinę lyderystę tarp montuotojų ir gamintojų, taip pat ir architektų, inžinierių, nekilnojamojo turto vystytojų. „Somfy“ pirmauja naujovėse visose jų srityse kaip: langinės, apsauga nuo saulės, užuolaidos, vartai, garažo vartai, kameros, signalizacijos, spynos, jutikliai, valdymo taškai. Nuo 2010 m. „Somfy“ yra pastatų skaitmeninimo priešakyje. Namams prekės ženklas kuria išmaniuosius sprendimus, kurie gali būti naudojami kuriant protingus gyvenimo būdo nustatymus ir nuotoliniu būdu valdant visus ar kai kuriuos prietaisus per išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar kompiuterį. Biurų pastatams ir viešosioms erdvėms „Somfy“ kuria dinamiškus skaitmeninio valdymo sprendimus, skirtus valdyti fasadų apsaugą nuo saulės.

Sukurta 1969 m.
Pagrindinis biuras Cluses, Rytų Prancūzijoje
Veikla vykdoma 58 šalyse

logo_bft

BFT specializuojasi prieigos valdymo ir saugumo srityje ir siūlo automatizuotus sprendimus namams, įmonėms ir gamintojams. Grupėje prekės ženklas turi unikalią patirtį, kad atitiktų pastatų, automobilių stovėjimo aikštelių ir miesto teritorijos valdymo poreikius. 2011 m. BFT sukūrė savo patentuotą belaidžio ryšio technologiją „U-Link“, kad būtų užtikrintas sąveikumas ir būtų lengviau stebėti naudojant vaizdo stebėjimą ir nuotolinę diagnostiką.

2006 m. BFT įsigijo „Sacz“ kompaniją, kuri specializuojasi automobilių stovėjimo aikštelių sistemų srityje. O 2018 m. „O&O“ – Italijos įmonė, turinti komercinių ir miesto sprendimų (užtvarų ir kolonų) patirties.

Sukurta 1981 m. BFT prisijungė prie Somfy grupės 2004 m.

Pagrindinė buveinė Schio mieste, Italijoje.

Veikia daugiau nei 120 šalių.

Simu“ yra vidutinės klasės prekės ženklas, siūlantis gamintojams ir montuotojams papildomą roletų, tentų ir garažo vartų asortimentą. Dėl jų unikalios nuolatinės srovės variklių patirties „Simu“ tampa vienu iš nepriklausomų saulės sprendimų pradininkų. „Simu“ specializuojasi ir pramoninių bei komercinių uždarymų (durų, vartų ir metalinių ekranų) srityje.

Sukurta 1952 m. Simu prisijungė prie Somfy 1990 m.

Pagrindinė buveinė yra Grėjuje, Rytų Prancūzijoje

Veikla vykdoma daugiau nei 70 šalių


Pradinio lygio prekės ženklas „Asa“ kuria automatinius tentų ir roletų sprendimus.
Sukurta 1980 m. 2004 m. „Asa“ susijungė su „Mingardi“ ir sudarė vieną įmonę: „WAY“ („Window Automation Industry Srl.“).

Buveinė Galliera, Bolonija, Italija.

Veikia daugiau nei 70 šalių


Namų ir statybų veikloje „Mingardi“ specializuojasi automatiniame langų, kupolų, mansardų ir žaliuzių valdyme, kad užtikrintų natūralų vėdinimą ir dūmų šalinimą.
Sukurta 1963 m. 2004 m. „Mingardi“ susijungė su „Asa“ ir sudarė vieną įmonę: WAY („Window Automation Industry Srl.“).

Pagrindinis biuras Galliera, Bolonija, Italija.


Automatismos Pujol“ veikia pagal „Access Activity“ veiklą ir specializuojasi garažų vartų, automatinių valdiklių ir priedų (garažo vartų, rutulinių, sekcinių, baldakimų), stumdomų ir varstomų vartų, automatinių durų ir atitvarų projektavime.
Pujolis prisijungė prie „Somfy“ grupės 2009 m.

Pagrindinis biuras yra Sant Fruitós de Bages, Barselonoje, Ispanijoje.

Veikia Ispanijoje, Italijoje, Portugalijoje.


Dooya“, veikianti namų, pastatų ir prieigos veikloje, yra pirmaujanti Kinijos markė vamzdinių variklių srityje, ypač pradinio lygio. „Dooya“ specializuojasi roletų, riedančių durų, užuolaidų ir vidaus žaliuzių valdymo sistemų projektavime.
Sukurta 2002 m. „Dooya“ prisijungė prie „Somfy“ 2010 m., Įsigijusi kontrolinį akcijų paketą (70 proc.).

Buveinė yra Luotuo pramoniniame parke, Ningbo mieste, Kinijoje.

Veikla vykdoma Kinijoje ir kitose šalyse.


Tube“ yra pradinio lygio prekės ženklas, kurio specializacija – vidaus žaliuzių, roletų ir išorinės apsaugos nuo saulės vamzdžių, variklių ir valdymo sistemų projektavimas. Vamzdžių gaminius kuria ir gamina „LianDa“.

LianDa prisijungė prie Somfy 2005 m.

Buveinė Nanxune, Huzhou, Kinija.

Veikia Kinijoje ir visame pasaulyje

Bononia Motori Tubolari“ yra pradinio lygio prekės ženklas, esantis Kinijos rinkoje, kuris specializuojasi vamzdinių variklių ir valdymo sistemų, skirtų vidaus žaliuzėms, roletėms ir išorinei saulės apsaugai, projektavimui. „Bononia Motori Tubolari“ produktus kuria ir gamina „LianDa“.
LianDa prisijungė prie Somfy 2005 m.

Buveinė Nanxune, Huzhou, Kinija.

Veikia Kinijoje ir visame pasaulyje.


Neocontrol“ kuria programinę įrangą ir sprendimus namų automatikos rinkai, ypač apšvietimo, užuolaidų, žaliuzių, oro kondicionierių ir patekimo kontrolės srityje. „Neocontrol“ prisijungė prie „Somfy Group“ 2012 m. Ir yra platinama Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Azijoje, Europoje ir Viduriniuose Rytuose.
Sukurta 2004 m. 2012 m. „Neocontrol“ iš dalies įsigijo „Somfy“.

Buveinė yra Orlando mieste, Floridoje, JAV.

Veikla vykdoma 10 šalių


Būdamas „Somfy Group“ nariu, „Overkiz“ siūlo infrastruktūrą, leidžiančią gamintojams, paslaugų teikėjams, nekilnojamojo turto vystytojams ir platintojams greitai pristatyti ir parduoti prijungtą įrangą ir paslaugas. Jų IoT platforma leidžia prijungti, įdiegti, valdyti ir valdyti skirtingų markių ir technologijų, skirtų namų ir pastatų automatizavimui, įrangą. Keturi milijonai įrenginių iš 60 skirtingų prekės ženklų jau yra prijungti prie „Overkiz“ platformos!
Sukurta 2007 m.

Buveinė Annecy, Prancūzijoje

Veikla vykdoma Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Azijoje.

Patikimos automatikos prekės ženklas „Somfy


„Somfy“ veikia 58 šalyse ir yra pirmaujanti namų ir pastatų atidarymo ir uždarymų automatinio valdymo srityje.„Somfy“ siūlo daugybę motorinių sprendimų ir valdymo taškų ir yra pagrindinis pažangiųjų namų sistemų veikėjas.

Klausantis galutinių vartotojų, kad dar greičiau pagerintumėte gyvenamąją aplinką. Kad naujovės būtų naudingos, jos turi būti „pritaikytos“, todėl „Somfy“ naudojasi inovacijomis, siekdama įgyvendinti savo verslo ambicijas: „Įkvėpti geresnį, visiems prieinamą gyvenimo būdą“. Galutinius vartotojus ir naujus sprendimus, kuriuos jiems gali pasiūlyti grupė, ji laiko savo inovacijų proceso šerdimi.

Norint numatyti besikeičiančius poreikius, „Somfy“ inovacijos per pastaruosius kelerius metus sukūrė tiesioginį ryšį su galutiniais vartotojais, visų pirma norėdami išbandyti produktus kūrimo metu. Daugelyje šalių grupė sukūrė struktūras, skirtas aktyviai išklausyti vartotojus, suprasti, kaip jie gyvena, tiksliai nustatyti savo poreikius ir nustatyti dar neišreikštus lūkesčius. Pavyzdžiui, interaktyvi platforma „My Somfy Lab“, pradėta kurti 2016 m., Suteikia interneto vartotojams galimybę aptarti pagrindinius išmaniųjų namų sprendimų klausimus ir privalumus. Taip pat buvo atliktas eksperimentas tarp viduriniosios klasės namų ūkių Indijoje, siekiant suprasti pagrindinius poreikius gerinti gyvenamąją aplinką besivystančiose Somfy rinkose.