Informacija

Informacija apie išmaniąją SOMFY automatiką.

„Somfy“ – tai patikrinti namų automatizavimo ir išmaniųjų namų sprendimai.

Informacija. Daugiau nei 2000 patentų

Kiekvieną dieną 500 „Somfy“ inžinierių kuria sprendimus, kurie kasdieniniame gyvenime suteikia paprastumą, saugumą ir ramybę. Mūsų laboratorijos gamina tylius elektros variklius, patogias programas ir šiuolaikiškus valdiklius, t.y., intelektualius namų tvarkymo sprendimus, naudojančius saugaus ryšio tarp įrenginių būdus. Mūsų asortimente yra daugiau nei 2 000 patentų, patvirtinančių „Somfy“ gaminių funkcionalumą ir ilgalaikį veikimą.  Apsilankykite interaktyviame „Mano Somfy Lab“ tinklalapyje ir pasidalykite savo idėjomis!

Somfy

Informacija

Internetinė parduotuvė

Viskas kokybei užtikrinti

„Somfy“ gaminius kuria ekspertai, turintys daug žinių apie naujausias technologijas. Somfy sprendimų kokybės, efektyvumo ir ilgaamžiškumo garantija yra griežtos procedūros, pagal kurias visi produktai yra reguliariai tikrinami, kontroliuojami ir bandomi.

Laidinio ryšio technologijos

Mūsų pirmos kartos gaminiuose buvo naudojama laidinė technologija. Namų įranga, turinti pavarą (langinės arba markizės) buvo tiekiamos su sienoje įmontuojamu valdymo skydeliu, sujungtu pavara su sienoje įmontuotu laidu. Tačiau šiuo metu dauguma mūsų gaminių naudoja radijo ryšio technologijas, leidžiančias vartotojams mėgautis nuotolinio įrenginių valdymo patogumais. Ar turite produktą, kuriame naudojama laidinė technologija, bet galvojate įsigyti radijo ryšio technologiją? Tai paprasta, tiesiog naudokite radijo siųstuvus.

Belaidžio ryšio technologijos

Pasinaudokite belaidėmis technologijomis, kurias siūlo „Somfy“ ir jos partneriai, padarykite savo gyvenimą paprastesniu modernizuodami namų įrangą be jokių apribojimų! Naudodami radijo ryšio technologijas, jūsų išmaniųjų namų įrenginiai tiesiogiai bendraus tarpusavyje. Jie bus valdomi centralizuotai per vieną nuotolinio valdymo pultą arba namų automatikos skydelį, todėl juos visus galite valdyti vienu metu arba valdyti programėle.