Krumpliastiebis su tvirtinimu iš viršaus

19.44  su PVM (16.07  be PVM)

Krumpliastiebis nailoninis armuotas plienu su tvirtinimu iš viršaus

Produkto kodas: 9011090 Kategorija: Žymos: , , , , , ,

Aprašymas

Krumpliastiebis nailoninis armuotas plienu su tvirtinimu iš viršaus skirtas stumdomų vartų automatikai „Elixo 500“, „Elixo Optimo RTS“, „Elixo Smart io“
Taupo laiką diegimo metu, yra tvirta bei užtikrina tylu varstymąsi.
Plieninė dalis padengta nailono sluoksniu.
Viena detalė yra 1 metro ilgio.

Elixo Smart 24V tinkama vartams, kurių svoris iki 300 kg  ir 6 m ilgio.
Elixo 500 24V/230V tinkama vartams, kurių svoris iki 500 kg  ir 8 m ilgio.
Elixo 800 230V tinkama vartams, kurių svoris iki 800 kg  ir 10 m ilgio.
Elixo 2000 230V tinkama vartams, kurių svoris iki 2000 kg ir 20 m ilgio.

Somfy
Elixo stumdomų vartų automatika

„Somfy“  – gyvenamųjų pastatų patekimo kontrolės automatika, „Somfy“ prekės ženklas yra kokybės, energijos taupymo, saugumo ir patogumo ženklas. „Somfy“ technologija užtikrina patogesnį namų įrenginių valdymą.

„Somfy“ pagerina gyvenimo komfortą. 10% savo pardavimo pajamų „Somfy“  skiria inovacijoms. Kiekvieną dieną 400 „Somfy“ inžinierių kuria naujus būdus, kaip pagerinti Jūsų namų komfortą ir saugumą. Kiekvienais metais, siekiant geresnės gyvenimo kokybės, gimsta apie 400 patentų. Įsigykite saugią „Somfy“ programą – „TaHoma®“, kuri vienu mygtuko paspaudimu valdo visus namų įrenginius internetu.

„Somfy“ garantuoja patikimumą. Jūsų saugumui ir patogumui nėra vietos kompromisams. Visi „Somfy“ produktai, ypač pavaros, yra išbandyti ir patvirtinti pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis, o tai reiškia ilgą garantiją: varomiesiems įrenginiams, automatiniams mazgams, priedams ir signalizacijos sistemoms.

Jūsų namų vartai ir durys – tai jūsų namų veidas. Šie namų elementai svarbūs ne tik dėl savo savybių, suteikiančių namams saugumo, patogumo, yra ir svarbus eksterjero sprendimas. Šiuolaikinėmis technologijomis išsprendžiamos bet kokios kliūtys, kad galėtumėte jaustis saugiai, komfortabiliai ir, ne mažiau svarbu, papuošti namų eksterjerą.

Krumpliastiebis nailoninis armuotas plienu su tvirtinimu iš viršaus.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Krumpliastiebis su tvirtinimu iš viršaus”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *