Akcija!

Pavaros alkūnė – trumpa 26cm

Original price was: 81.54 €.Current price is: 57.69 €. su PVM (47.68  be PVM)

Produkto kodas: 9019900 Kategorija: Žymos: , , , ,

Aprašymas

Axovia MultiPro alkūnių komplekto Nr.3 viena dalis – trumpa pavaros alkūnė.

AXOVIA MULTIPRO alkūninė atveriamų kiemo vartų pavara skirta vartams iki 2.5m ilgio ir 300kg svorio vienai vartų daliai.
Aukštos kokybės alkūninė automatika atveriamiems vartams. Daug galimybių, efektyvu ir funkcionalu. Mes rūpinamės Jūsų saugumu.
Pavara yra įrengiama vidinėje kiemo pusėje, pritvirtinta prie vartų stulpų arba paslėpta. Pavara prie vartų yra prijungta šarnyrinėmis alkūnėmis arba sliekine krumpliaračių sistema.

Somfy

„Somfy“  – gyvenamųjų pastatų patekimo kontrolės automatika, „Somfy“ prekės ženklas yra kokybės, energijos taupymo, saugumo ir patogumo ženklas. „Somfy“ technologija užtikrina patogesnį namų įrenginių valdymą.

„Somfy“ pagerina gyvenimo komfortą. 10% savo pardavimo pajamų „Somfy“  skiria inovacijoms. Kiekvieną dieną 400 „Somfy“ inžinierių kuria naujus būdus, kaip pagerinti Jūsų namų komfortą ir saugumą. Kiekvienais metais, siekiant geresnės gyvenimo kokybės, gimsta apie 400 patentų. Įsigykite saugią „Somfy“ programą – „TaHoma®“, kuri vienu mygtuko paspaudimu valdo visus namų įrenginius internetu.

„Somfy“ garantuoja patikimumą. Jūsų saugumui ir patogumui nėra vietos kompromisams. Visi „Somfy“ produktai, ypač pavaros, yra išbandyti ir patvirtinti pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis, o tai reiškia ilgą garantiją: varomiesiems įrenginiams, automatiniams mazgams, priedams ir signalizacijos sistemoms.

Jūsų namų vartai ir durys – tai jūsų namų veidas. Šie namų elementai svarbūs ne tik dėl savo savybių, suteikiančių namams saugumo, patogumo, yra ir svarbus eksterjero sprendimas. Šiuolaikinėmis technologijomis išsprendžiamos bet kokios kliūtys, kad galėtumėte jaustis saugiai, komfortabiliai ir, ne mažiau svarbu, papuošti namų eksterjerą.

Axovia MultiPro alkūnių komplekto Nr.3 viena dalis – trumpa pavaros alkūnė.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pavaros alkūnė – trumpa 26cm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *