Apsauginė guma

59.62  su PVM (49.27  be PVM)

LEVIXO apsauginė guma naudojama norint sušvelninti smūgio atveju kontaktą su transporto priemonėmis. Taip pat, kad kartis būtų geriau matoma. Guma gali būti dedama ant apatinio ir (arba) viršutinio karties krašto.

Produkto kodas: 9017045 Kategorija: Žymos: , , ,

Aprašymas

LEVIXO apsauginė guma naudojama norint sušvelninti smūgio atveju kontaktą su transporto priemonėmis. Taip pat, kad kartis būtų geriau matoma. Guma gali būti dedama ant apatinio ir (arba) viršutinio karties krašto.
Tiekiama 12 m ritiniu su 4 galiniais dangteliais.

LEVIXO 24V 40/60 3m apvali kartis
LEVIXO 24V 40/60 5m apvali kartis
LEVIXO 24V 40/60 | LEVIXO 30/50 3m stačiakampė kartis
LEVIXO 24V 40/60 | LEVIXO 30/50 5m stačiakampė kartis

Somfy

„Somfy“  – gyvenamųjų pastatų patekimo kontrolės automatika, „Somfy“ prekės ženklas yra kokybės, energijos taupymo, saugumo ir patogumo ženklas. „Somfy“ technologija užtikrina patogesnį namų įrenginių valdymą.

„Somfy“ pagerina gyvenimo komfortą. 10% savo pardavimo pajamų „Somfy“  skiria inovacijoms. Kiekvieną dieną 400 „Somfy“ inžinierių kuria naujus būdus, kaip pagerinti Jūsų namų komfortą ir saugumą. Kiekvienais metais, siekiant geresnės gyvenimo kokybės, gimsta apie 400 patentų. Įsigykite saugią „Somfy“ programą – „TaHoma®“, kuri vienu mygtuko paspaudimu valdo visus namų įrenginius internetu.

„Somfy“ garantuoja patikimumą. Jūsų saugumui ir patogumui nėra vietos kompromisams. Visi „Somfy“ produktai, ypač pavaros, yra išbandyti ir patvirtinti pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis, o tai reiškia ilgą garantiją: varomiesiems įrenginiams, automatiniams mazgams, priedams ir signalizacijos sistemoms.

Kelio užtvarai LEVIXO 24V skirti intensyviam naudojimui iki 2000 uždarymų/atidarymų per dieną, o LEVIXO 230V skirti pusiau-intensyviam naudojimui iki 600 varstymų per dieną. Pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų šlagbaumų yra varstymosi greitis bei karties ilgis. LEVIXO 24V varstosi greičiau dėl 24V variklio, kuris turi galingesnį sukimo momentą.

Jūsų namų vartai ir durys – tai jūsų namų veidas. Šie namų elementai svarbūs ne tik dėl savo savybių, suteikiančių namams saugumo, patogumo, yra ir svarbus eksterjero sprendimas. Šiuolaikinėmis technologijomis išsprendžiamos bet kokios kliūtys, kad galėtumėte jaustis saugiai, komfortabiliai ir, ne mažiau svarbu, papuošti namų eksterjerą.

Papildoma informacija

Svoris 2.37 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Apsauginė guma”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *