Grandininis 2.9m viengubas bėgelis

79.52  su PVM (65.72  be PVM)

Grandininis 2.9m viengubas bėgelis skirtas Dexxo garažo vartų automatikai.

Produkto kodas: 9013811 Kategorija: Žymos: , , ,

Aprašymas

Grandininis 2.9m viengubas bėgelis skirtas Dexxo garažo vartų automatikai.

Dexxo garažo vartų automatika patikima ir inovatyvi automatika visiems garažo vartams. Itin funkcionali. Platus bėgių pasirinkimas.
Pavara yra įrengiama garažo viduje, tvirtinama prie lubų išilgai vartų vidurio linijos. Garažo vartus pakelia grandinė, einanti bėgių viduje. Saugus nuotolinio valdymo pultas suteikia galimybę valdyti vartus nuotoliniu būdu iš automobilio vidaus.

Dexxo Optimo | Dexxo Pro 800 skirta vartams iki 10 m2
Dexxo Smart IO skirta garažo vartams iki 12 m2
Dexxo Pro 1000 skirta garažo vartams iki 15 m2

Somfy

„Somfy“  – gyvenamųjų pastatų patekimo kontrolės automatika, „Somfy“ prekės ženklas yra kokybės, energijos taupymo, saugumo ir patogumo ženklas. „Somfy“ technologija užtikrina patogesnį namų įrenginių valdymą.

„Somfy“ pagerina gyvenimo komfortą. 10% savo pardavimo pajamų „Somfy“  skiria inovacijoms. Kiekvieną dieną 400 „Somfy“ inžinierių kuria naujus būdus, kaip pagerinti Jūsų namų komfortą ir saugumą. Kiekvienais metais, siekiant geresnės gyvenimo kokybės, gimsta apie 400 patentų. Įsigykite saugią „Somfy“ programą – „TaHoma®“, kuri vienu mygtuko paspaudimu valdo visus namų įrenginius internetu.

„Somfy“ garantuoja patikimumą. Jūsų saugumui ir patogumui nėra vietos kompromisams. Visi „Somfy“ produktai, ypač pavaros, yra išbandyti ir patvirtinti pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis, o tai reiškia ilgą garantiją: varomiesiems įrenginiams, automatiniams mazgams, priedams ir signalizacijos sistemoms.

Jūsų namų vartai ir durys – tai jūsų namų veidas. Šie namų elementai svarbūs ne tik dėl savo savybių, suteikiančių namams saugumo, patogumo, yra ir svarbus eksterjero sprendimas. Šiuolaikinėmis technologijomis išsprendžiamos bet kokios kliūtys, kad galėtumėte jaustis saugiai, komfortabiliai ir, ne mažiau svarbu, papuošti namų eksterjerą.

Grandininis 2.9m viengubas bėgelis skirtas Dexxo garažo vartų automatikai.

Papildoma informacija

Svoris 7.10 kg
Išmatavimai 2900 mm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Grandininis 2.9m viengubas bėgelis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *