Akcija!

Axovia MultiPro alkūnių komplektas Nr.2

AKCIJA!

Axovia MultiPro alkūnių komplektas  „Atidarymas į išorę“

Pavaros alkūnė (kairė puse)
Pavaros alkūnė (dešinė)
Vartų alkūnė (2 vnt.)
Pasirinkite ilgį
Vartų alkūnės tvirtinimo elementai (2 vnt.)

Aprašymas

Axovia MultiPro alkūnių komplektas Nr. 2

Axovia MultiPro alkūnių komplektas  „Atidarymas į išorę“
Tinka, kai viena vartų dalis yra iki 2 metrų ir 100kg svorio.
Šios alkūnės taikomos su Axovia MultiPro atveriamų vartų automatika.  Šis komplektas skirtas, kai norima atidaryti vartus į išorę.

Axovia MultiPro komplektas nr.2

AXOVIA MULTIPRO alkūninė atveriamų kiemo vartų pavara skirta vartams iki 2.5m ilgio ir 300kg svorio vienai vartų daliai.
Aukštos kokybės alkūninė automatika atveriamiems vartams. Daug galimybių, efektyvu ir funkcionalu. Mes rūpinamės Jūsų saugumu.
Pavara yra įrengiama vidinėje kiemo pusėje, pritvirtinta prie vartų stulpų arba paslėpta. Pavara prie vartų yra prijungta šarnyrinėmis alkūnėmis arba sliekine krumpliaračių sistema.

Somfy

„Somfy“  – gyvenamųjų pastatų patekimo kontrolės automatika, „Somfy“ prekės ženklas yra kokybės, energijos taupymo, saugumo ir patogumo ženklas. „Somfy“ technologija užtikrina patogesnį namų įrenginių valdymą.

„Somfy“ pagerina gyvenimo komfortą. 10% savo pardavimo pajamų „Somfy“  skiria inovacijoms. Kiekvieną dieną 400 „Somfy“ inžinierių kuria naujus būdus, kaip pagerinti Jūsų namų komfortą ir saugumą. Kiekvienais metais, siekiant geresnės gyvenimo kokybės, gimsta apie 400 patentų. Įsigykite saugią „Somfy“ programą – „TaHoma®“, kuri vienu mygtuko paspaudimu valdo visus namų įrenginius internetu.

„Somfy“ garantuoja patikimumą. Jūsų saugumui ir patogumui nėra vietos kompromisams. Visi „Somfy“ produktai, ypač pavaros, yra išbandyti ir patvirtinti pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis, o tai reiškia ilgą garantiją: varomiesiems įrenginiams, automatiniams mazgams, priedams ir signalizacijos sistemoms.

Jūsų namų vartai ir durys – tai jūsų namų veidas. Šie namų elementai svarbūs ne tik dėl savo savybių, suteikiančių namams saugumo, patogumo, yra ir svarbus eksterjero sprendimas. Šiuolaikinėmis technologijomis išsprendžiamos bet kokios kliūtys, kad galėtumėte jaustis saugiai, komfortabiliai ir, ne mažiau svarbu, papuošti namų eksterjerą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Axovia MultiPro alkūnių komplektas Nr.2”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *